ÜRÜN DETAY

Kiralık Minelab Ctx 3030 Dedektör


Ürün Kodu: 1729
Fiyat: Girilmedi

Kiralık dedektör minelab ctx3030,kiralık dedektör fiyatları,kiralık Altın Arama Dedektör fiyatları , Kiralık tek para dedektörü minelab ctx3030 fiyatı,dedektörü isterseniz  kiralık 3 günlük isterseniz bir haftalık kiralık alma imkanına sahipsiniz. Kiralık minelab ctx3030  dedektör metal arama  dedektörü satın almak yada kiralamak için irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL / ÜSKÜDAR ALTUNİZADE'deki 2 KATLI BÜYÜK  MAĞAZAMIZDA

AZİZ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİNDE Deneme ve testlerini yaparak satın alabilir yada kiralayabilirsiniz. Ayrıca MAĞAZAMIZA gelen müşterilerimize minelab ctx3030 cihazın özelliklerini Dünyadaki diger marka ve modellerle denemesini yaparak karşılaştırmaktadır. AYRICA MAĞAZAMIZDA DİGER  dedektörlerin tamamını bulabilirsiniz. Dedektörlerden herhangi birini satın almak , kiralamak ve ikinci el olarak almak isterseniz P.T.T ÖDEMELİ kapınıza kadar gönderelim cihazın kontrollerini yaptıktan sonra ödemesini yapabilirsiniz.

0216 342 58 59 / 0532 170 34 54 / 0542 747 19 18 / 0542 533 10 10

MINELAB’IN YENİ ÜRETTİĞİ CTX-3030 

HEM SU ALTINDA HEMDE KARADA KULLANILAN CTX-3030 

     

Kiralık Metal Dedektör Minelab CTX 3030 YENİ!Minelab serisinin amiral gemisi olması gerektiğini dedektörün yeni bir model, pazara getiriyor. Dedektör bir çok olması beklenmektedir yana. Teknolojik açıdan gelişmiş detektörü multifrekvecní tamamlayıcı birçok heyecan verici ortak dedektörleri henüz olmayan özellikler.

CTX 3030 Mayıs 28, 2012 itibaren satışa sunulacak. Fiyatı henüz bilinmemektedir.

Minelab'ınYepyeni bir dedektörü,  Gelecek Dedektörden öncelikli alabilmek için Sizimle İrtibata Geçin. Fiyatı henüz bellideğildir, sadece bilgilendirme amaçlıdır. 

GPS konum
Rota arama, GPS koordinatları kaydedebilirsiniz. PC haritalanması sonra kolayca bilgisayarda Kontrol Edebilirsinz.

Su geçirmez
Dedektör çok yönlü, her koşulda Kullanılabilir, hem karada hemde Suda Kullanılır.

Kablosuz Ses
Kablosuz Kulaklık Kullanım İmkanı

FECO ayrımcılık
Sözde Smartfind özelliği 2D grafik nesne tanımlama ve ayrımcılık görüntülemenize olanak sağlar. Dikey eksen boyutu / iletkenlik (CO) takip edebilir, yatay eksen ödülü demir içeriği hakkında bilgi sağlar. Bu sistem etkili tanımlamak ve bulmak ayrımcılık koyacaktır.

FBS
FBS sayesinde (Tam Bant Spektrum) dedektörü, şu anda gönderir ve 1-100 kHz aralığında 17 frekanslara sinyal analiz eder. Bu daha geniş kapsama alanı, hassasiyet ve bulgular verimli analizi başarmaktadır.

Tam renkli ekran
Güzel tasarım tam renkli ekran düz dedektör tamamlar.

 


Etiketler: ,